WABGNET SPRING SUMMER EXHIBITION 2019

20.05.2019, Korjaamon Aulagalleria
Kuvataide

Women Artists Born Global Networkin (WABGNET) kevätnäyttely.

WABGNET SPRING SUMMER EXHIBITION 2019

Women Artists Born Global Network (WABGNET)
✨SPRING SUMMER EXHIBITION ✨
29.4-25.5. 2019
🌟
Opening Monday 29.4 6-8pm
Live Musical Performance
Elisabeth Ehrnrooth @elisabethehrnrooth
💫
14 Ladies joining our group Exhibition at Culture Factory Korjaamo @korjaamohki Helsinki, Finland
🌠
Jenni Vakkilainen @jennijuliamarianne
Carolina Gruner @carolinagruner
Manuela Bosco @manuelabosco
Heidi Roschier @artist_voyage
Rigulio Graak @rigulio_graak_art
Maria Mughal @mariamughal_art
Elisa Serafia @elisaserafia
Heidi Hakkarainen @heidimariahakkarainen
Maria Maanvalo @mariamaanvalo
Sanni Olasvuori @sanniolasvuoriart
Päivi Saarikoski @paivisaarikoski
Rasaliina Seppälä @rasaliina_art
Liisa Kallio liisakallio.strikingly.com
Essu Koskinen @essukoskinen
🌟
Curated by WABGNET Founders
Rigulio Graak & Heidi Roschier


Succesfully executing our first group exhibition last winter at the heart of Helsinki at the Culture Factory Korjaamo, the WABGNET is now creating the magic again and filling the Culture Factory with light and sparkling spring/summer colours and a lot of happy giggles ♥

FB: https://www.facebook.com/events/396373321179753/

Siirry tapahtumaan Facebookissa

Korjaamo Kino Töölö

Töölönkatu 51 b 00250 Helsinki Puh. 0400 824 229

ma-pe 9:00-20:00

la-su 11:00-20:00

Lipunmyynti sulkeutuu aina illan viimeisen elokuvanäytöksen alkaessa.

Korjaamo Kino Bio Rex

Mannerheimintie 22-24 00100 Helsinki Puh. 040 334 56 17 (Huom! Käytössä vain teatterin ollessa auki.)

ma-to suljettu

pe 17:00-20:00

la-su 13:00-20:00

Lipunmyynti aukeaa tuntia ennen ensimmäistä näytöstä ja sulkeutuu viimeisen näytöksen alkaessa.

Korjaamo asiakaspalvelu

ma-pe 09:00-20:00

la-su 11:00-20:00

Tapahtuma- ja keikkaliput myy Tiketti. Elokuvaliput osoitteesta www.korjaamokino.fi. Asiakaspalvelun puh. 0400 824 229.

Korjaamon ravintola

ma 11:00-14:00

ti-to 11:00-23:00

pe-la 11:00-02:00

su 11:00-17:00

Lounas ma-pe klo 11–14. Katso lounaslista. Brunssi la-su klo 11–15. À la carte ti-la klo 16–22 (ei ma, eikä su). Varaa pöytä tai puh. 040 504 0942. Pidätämme oikeuden muutoksiin.

Yhteystiedot

neuvonta(at)korjaamo.fi

Neuvonta, tapahtumien lipunmyynti & Korjaamo Kino: +358 400 824 229

Korjaamon tietosuojaseloste

Töölö Urbanin rekisteriseloste

Risuja vai ruusuja? Kerro meille!Anna palautetta

Tilaa uutiskirjeemme!

Uutiskirjeemme tilaajana olet osa Töölö Urban Familya, joka yhdistää kulttuurista ja hyvästä elämästä nauttivat kaupunkilaiset. Toivotamme sinut tervetulleeksi ensimmäisellä kirjeellämme, josta pääset kertomaan sinua kiinnostavasta sisällöstä, sekä tutustumaan ja tilaamaan muiden perheemme toimipaikkojen uutiskirjeet. Tilaamalla uutiskirjeemme hyväksyt rekisteriselosteemme ja annat meille luvan tallentaa tietosi järjestelmään ja lähettää sinulle tilaamaasi sisältöä. Voit koska tahansa peruuttaa tai muuttaa viestintäasetuksiasi. Lisätietoja löydät rekisteriselosteestamme.

Tilaa uutiskirje